2013 Güzel Dantel Fiskos Örtüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili hanımlar sizlere arkadaşlarınızla tatlı tatlı sohbet ederken kullandığınız fiskos masalarınıza güzellik katmanız için birbirinden güzel dantel fiskos masası örnekleri sunacağım.  Salonunuzun en güzel köşelerini süsleyen fiskos masaları, en güzel fiskos dantelleriyle ayrı bir güzellik katar evlerinize. Maharetli hanımlar dantel ipiyle muhteşem örtüler örerler. Bende en azından sizlere farklı fiskos dantel modelleri sunarak hizmet etmek istiyorum. Belki içinizden biri bu modellerden örerde bana gönderir. Şaka şaka sizlerden böyle bir talebim yok. Sadece sitemi gezmeniz ve örnekleri beğenmeniz bana yeter. Birde modeller hakkında yorum yapsanız fena olmayacak tabi.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni dantel fiskos örtüsü modellerine bir göz atalım hep beraber.

Tamamı halkalarla örülmüş motifli fiskos örneği bence bir numara. Saçaklı yuvarlak örneğimiz debiraz büyük örülürse  masa örtüsü olarakta kullanılabilir. Motifli ortası kumaşlı fiskos modeli de ayrı bir güzellikte. Kare işlemeli kumaşla bütünleştirilmiş fiskos örneğimiz çeyizler için uygun bir örnek. Kelebekli fiskos örneği de çok zarif. Dantel fiskos örtülerini bir inceleyin bakalım. Beğenip örmeyi düşünenlere şimdiden kolay gelsin diyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

İlgili Yazılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>