2014 Yeni Lif Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

İsterseniz çeyiziniz için, isterseniz kullanmak için yada satmak için örüceğiniz liflerin en güzellerinden bir demet lif.

Eski ve yeni model lifleri bir araya topladık.Taa ninelerimizin çeyizinden kalan lifler, adet ve örflerini yaşatmak isteyen, geçmişine saygı duyup büyüklerini örgüleri ile yad etmek isteyen lif örerler için geliyor.

2014 Son moda yeni lif modelleri ise çeyizine veya banyosuna yepyeni lifler kazandırmak isteyen, banyo kesesini, diğer adıyla sabunluk bezini değiştirmek isteyenler için geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece bunlar değil daha farklı ve en güzel lifleri görmek isteyenler burdan lif modelleri kategorimize bakabilir.

çiçek lif modeli

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlgili Yazılar...

2 Yorumlar

  1. orgudantelmoda diyor ki:

    Teşekkür ederim aliye hanım. lif modellerini beğendiyseniz örün tabi. yeni lif modelleri içinde lif örnekleri kategorisini ziyaret edin. orda değişik ve güzel bir çok yeni lif modelleri ekledim. onlardan seçip örebilirsiniz.

  2. aliye diyor ki:

    kalpli lif modeli çok güzel. yapılışı da kolay bu modelin. geçen yıl bende ördüm bu kalpli lif modelinden. arkadaşıoma hediye etmiştim. bir tanede kendim için öreceğim yakın zamanda. elinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>