2012 Yılı Harika Yazma Oyası Örnekleri

2012 Yılı Harika Yazma Oyası ÖrnekleriOya severler, maharetli eller iş başına. İşte sizler için üç tane birbirinden güzel yazma oyası örneği.

çember,tülbent, yazma kenarlarınızı süsleyecek bu güzel oya modelleri, günlük kullanım için çok uygun. İsterseniz çeyizlik olarakta örüp, evlendikten sonra hediye dağıtırken bu oyaları diktiğiniz yemenileri, kaynana görümce, elti ve başka hediye verilecek kişilere verebilirsiniz. Ağır oya örneklerinden işlediğiniz oyalarda size kalmış olur. Nasıl fikir ama?

2012 Yılı Harika Yazma Oyası Örnekleri

4 Comments on 2012 Yılı Harika Yazma Oyası Örnekleri

  1. bence cok guzel oyalar bende ısleyıp satıyorum kendım evlı ve iki cocuk annesıyım cocuklarımın yanında hem ısl
    ıyorum hem onlarla ılgılenıyorum bencede bos duranı allahda sevmezmış kulda oyle dimi arkadaslar

  2. Elif seni tebrik ederim. seni tanımıyorum ama ticari bir zekaya sahip olduğunu düşünüyorum. Sadece kendi ihtiyacın için değil ek gelir elde etmek için oya modeli yapıp satman çok güzel. Hatta yaptığın oya örneklerinin resmini çekip bana yolla burdan tanıtalım. satın almak isteyenler sana ulaşsın.

  3. yazma oyası modelleri çok güzelmiş.bende oya yapıyorum. yaptığım oyalardan bazılarını çevremde isteyenlere satıyorum. Ben kendim için oya yapmaya başlamıştım. ördüğüm oyalar beğenilince bende isteyenlere örüp satmaya başladım. bence oya modeli yapan herkes benim gibi çevresinde satış yapıp para kazanabilir.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.