2013 En Güzel Bebek Yelek Süveter Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili anneler bebekleriniz için çok harika birbirinden güzel örgü bebek yelek modelleri ve süveter örnekleri buldum. Kış ayları gelmişşken, bebeklerinizin üşümemesi ve onları sıcak tutmak için birbirinden şık ve kalın bebek yelekleri, bebek süveterleri örmeğe siz çoktan başladınız ama, kış uzun ek olarak bir kaç tane daha bebek örgüleri örmeyi düşünüyorsanız bu örgü bebek yelek modellerini bir inceleyin.

İlk bebek süveter örneğimiz doğa resimli arılı, uğurböcekli ve mantarlı bitkilerle süslenmiş çok şirin bir bebek süveteri.

2013 yeni örgü doğa modelli bebek süveter örneği

Diğer bebek süveter örneğimiz kız bebekler için geniş yakalı, boğazlı, saç örgüsü desenli üzerine çiçekler işlenmiş, kız bebeklerinize çok yakışacak 2013 modeli şirin bir bebek süveter örneği.

Sponsorlu Bağlantılar

yeni bebek süveter modelleri 2013

Diğer bir bebek yelek örneğimiz ise yeşili renkli düz örgü, üzerine yaprak  şeklinde örgüler örülüp dikilerek süslenmiş, aynı renklerde bebek patik modeliyle takım yapılmış şirin bir bebek yelek modeli.

yeni yeşil örgü bebek yelek ve patik modeli

Ve son olarak kız bebekler için kol ve alt kısımları kirpikli, bebek beresi ile takım olarak örülen güzel bir bebek yelek örneği.

bebek bere bebek yelek örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

2 Responses

  1. fatma diyor ki:

    ayyy çok güzelmiş örmemde çok yardımcı oldunuz…

  2. abdurrezzak diyor ki:

    çok güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.