2013 En Son Moda Örgü Şal Modelleri Şal Örnekleri

Sevgili hanımlar sitemi ve sizleri ihmal ediyorum epeydir. Yeni örgü modelleri yayınlamayı çok istediğim halde ev işleri, çocuklar ve sağlık sorunları yüzünden pek fırsat bulamıyorum. B u gece hafta sonu olması sebebiyle uykumdan çalarak sizlere yepyeni güzel örgü şal modelleri hazırladım.firkete işi şal modelleri ve tığ işi şal modelleri ve şiş örgüsü şalları bir araya topladım. içlerinden beğendiğinizi örün diye. Tabi sadece resme bakarak şal örneği çıkartmak zor ama napıyım, yapılışlarını bulamadığım için sadece şal  resimlerini yayınlıyorum. Karne tatili bitsin. çocukları okula göndereyim. Açığımı kapatacağım inşallah. Sizlere bol bol yeni örgü modelleri ve bulabildiklerimi yapılışlarıyla beraber yayınlıyacağım. Bu şal örneklerini ben çok beğendim, özellikle kırmızı şal modeline bayıldım. Sizlerinde beğeneceğini umarak sizleri son moda 2013 yeni şal modelleriyle başbaşa bırakıyorum. Farklı şal modellerimize de burdan bakabilirsiniz.

2013 En Yeni Şal Modelleri


Bunlarda İlginizi Çekebilir...

2 Responses

  1. orgudantelmoda diyor ki:

    firkete yapılışını bende bilmiyorum. ama sizin için araştırır firkete şal yapılışını siteye koymaya çalışırım. ordan okur yaparsınız. ben teşekkür ederim.

  2. Anonim diyor ki:

    şal modelleri çok güzel firkete işi şala bayıldım.ama ben firkete yapmayı bilmiyorum. yapılışını koysaydınız belki yapabilirdim. yinede teşekkürler böyle güzel modeller paylaştığınız için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.