En Yeni Yapılan Dantel Örtü ModelleriElleri hünerli, maharetli hanımlarımız hiç boş durmuyor. Her gün birbirinden şahane dantel modelleri örüyorlar. Kendim dantel yapmasam bile yapanlara büyük saygı duyuyor ve ördükleri göz alıcı dantel modelleri sitemizden sizlerle paylaşmaya gayret ediyorum.

Özellikle çeyizlik dantel modelleri arayan hanımların çok işine yarayacak, dantel sehpa örtüsü modelleri, oda takımı dantellerinden en güzellerini derledim.

İlk dantel oda takımı modeli, beyaz güllü bütün olarak işlenen şık bir oda takımı modeli. 2. Oda takımı danteli ise baklava dilimi desenli, pembe güllü yine tek parça örülen bir dantel modeli. 3. modelimiz çarkıfelek modelli, sık iğne tekniğiyle yapılmış bir sehpa örtüsü modeli.

4. modelimiz ise benim en çok beğendiğim model, kırmızı büyük güllü, yeşil yapraklı şahane bir sehpa örtüsü modeli.

5. modelimiz ise, çok zarif değişik bir sehpa danteli.6. modelimiz bir masa örtüsü dantel modeli, kare olarak yine tek parça işlenen şık bir masa örtüsü modeli.7. model ise çok kolay, az ip yiyen motifli yuvarlak sehpa danteli.8. dantel modeli kare çiçekli sade bir sehpa örtüsü modeli. 9.dantel modelimiz çilek desenli motifsiz yuvarlak sehpa dantel modeli.

Ve diğer birbirinden güzel dantellerimiz.

Dantel modellerini görmek ve örmek isteyen hanımlar galerimize buyursun.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.