2014 Kasnak Lif Modelleri Ve Yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

Kasnak işi lif modelleri diğer liflere göre biraz daha zahmetli, zaman alıcı ve yorucu lif modelleridir. Özellikle çeyizlik olarak yapılan kasnak lifleri görsel olarak çok güzel görünen ve herkesin ilgisini çeken lifler arasında yer alır.

Maharetli hanımlar lif modelleri örerken zorluk derecesine bakmadan emek vererek en güzellerini örmeye gayret ederler. Ben kendim örmesem de örenlerin emekleri olan güzel lif modellerini bulduğumda sitem de sizlerle paylaşmaya gayret ediyorum.

2014 Kasnak lif modelleri rengarenk iplerle örülmüş. Altıgen ve kare şeklinde, farklı desenlerle bezenmiş gayet hoş lifler.

Sponsorlu Bağlantılar

Kasnak işi lif yapımı hakkında bilgisi olanlar zaten lifleri görünce beğendiği modeli seçip yapacaklardır. Bilmeyenler için videolu anlatımlı kasnak lif dikimini izleyebilirsiniz. Ksnak lifinin yapılışını mantık olarak veriyor video, tam olarak hepsinin yapılışını vermese de.

Daha farklı lif modelleri için ise lif örnekleri kategorimize bakabilirsiniz.

Kasnak işi lif yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

İlgili Yazılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>