2014 Kasnak Lif Modelleri Ve Yapımı

Sponsorlu Bağlantılar


Kasnak işi lif modelleri diğer liflere göre biraz daha zahmetli, zaman alıcı ve yorucu lif modelleridir. Özellikle çeyizlik olarak yapılan kasnak lifleri görsel olarak çok güzel görünen ve herkesin ilgisini çeken lifler arasında yer alır.

Maharetli hanımlar lif modelleri örerken zorluk derecesine bakmadan emek vererek en güzellerini örmeye gayret ederler. Ben kendim örmesem de örenlerin emekleri olan güzel lif modellerini bulduğumda sitem de sizlerle paylaşmaya gayret ediyorum.

2014 Kasnak lif modelleri rengarenk iplerle örülmüş. Altıgen ve kare şeklinde, farklı desenlerle bezenmiş gayet hoş lifler.

Kasnak işi lif yapımı hakkında bilgisi olanlar zaten lifleri görünce beğendiği modeli seçip yapacaklardır. Bilmeyenler için videolu anlatımlı kasnak lif dikimini izleyebilirsiniz. Ksnak lifinin yapılışını mantık olarak veriyor video, tam olarak hepsinin yapılışını vermese de.

Daha farklı lif modelleri için ise lif örnekleri kategorimize bakabilirsiniz.

Kasnak işi lif yapımı

Sponsorlu Bağlantılar
Nejla Güneş

Nejla Güneş Ben 40 yaşında evli biri 17, biri 7 yaşında iki çocuk annesiyim. İlkokul mezunuyum. Ev hanımı olduğum için yıllar önce bilgisayar öğrenmeye merak saldım. Fırsat bulduğum her an bilgisayar başına oturup bişiler öğrenmeye çalıştım. Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>