Çarkıfelek Desenli Dantel Oda Takımı Modeli Yapılışı

Çarkıfelek Desenli Dantel Oda Takımı Modeli Yapılışı


Dantelci hanımlar için motifli olarak örülen bir örnekle devam ediyoruz.

Çarkıfelek desenli oda takımı dantel modeli ve yapımı sizlerle. Sizin odalarınıza en güzel danteller layık olduğu için, bizlere de en güzel dantel modellerini bulup yayınlamak düşüyor.

Ben bu örneği ilk gördüğümde iğne oyası olarak yapıldığını zannetmiştim. Ama yapılış resimlerini görünce çok şaşırdım. Tığ işi ve bu kadar zarif ve güzel bir dantel oda takımını daha önce neden görmemişim diye hayıflandım.

Resimleri inceleyerek örnek çıkartabilenlerin bu örneği yapmayı denemelerini tavsiye ediyorum. Bu motifleri çoğaltarak fiskos masası örtüsü, şömantable veya başka danteller örebilirsiniz.

carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-1 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-2 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-3 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-4 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-5 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-6 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-7 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-8 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-9 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-10 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-11 carkifelek-oda-takimi-danteli-yapimi-12

 

1 Response

  1. ÇİLEM KAYA diyor ki:

    BÜTÜN ÖRNEKLER HARİKA ÇOK BEĞENDİM TEŞEKKÜRLER,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.