Çok Şirin Örgü Bebek Battaniyeleri

Çok Şirin Örgü Bebek BattaniyeleriSevgili hanımlar..

Bebek bekleyen veya küçük bebeği olan hanımlar için çok şirin tığ işi örgü bebek battaniyelerini bir araya getirdim. Bu battaniye modellerini görünce insanın bir bebek daha yapası geliyor. Ama benim için artık geç sayılır, çünkü zaten iki çocuğum var üçüncü çocuğu yapacak yaşı da geçiyorum sayılır.  Artık bende ileride torunlarım için bebek battaniyeleri örerim herhalde.

Sizlere tanıtacağım tüm bebek battaniye örnekleri tığ ile örülmüş. Uğur böcekli bebek battaniyesi kare şeklinde motifler yapılarak örülmüş, bir motif uğur böceği deseniyle, bir motif çiçek deseniyle süslenmiş. Motifler çaprazlama birleştirilmiş. çiçek motifli bebek battaniyesi ise küçük motifler şeklinde örülmüş, çiçekler ayrı örülerek motiflerin üzerine dikilmiş. Pandalı bebek battaniyesi ise renkli iplerle panda deseni oluşturularak örülmüş. Bir battaniye örneğinin ise örüldükten sonra üzerine kurdela nakışı süslemesi yapılmış.  Diğer bir örneğimizde ise bebek ve diş şeklinde örgüler örülüp rengarenk örülen battaniyenin üzerine bebek ve diş dikilmiş. çiçekli, uğur böcekli, kurtçuklu bebek battaniye örneği de çok şirin. Benim en çok beğendiğim battaniye modeli halay çeken bebek desenleriyle süslenmiş örnek. Arı desenli bebek battaniyesi de çok şirin ve yapımı kolay.

Sevgili hanımlar battaniler çok güzel ve şirin. Bunları kendiniz için örebileceğiniz gibi, örüp satarak gelirde elde edebilirsiniz. Modeline ve kullanılan malzemelere göre farklı fiyatlarda satabilirsiniz. Battaniye fiyatları 50 tl ile 200 tl arasında değişiyor. Bu şirin battaniyeleri satın almak isteyen çok kişi çıkacaktır çevrenizde, bence bu fikri yabana atmayın. Örün satın.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.