Derya Baykal Şal Etol Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar


Tığ işi ile örebileceğiniz delikli örnekler daha hafif ve ince olarak yapılabilecek şık elbiselerinizin üstüne takabileceğiniz modern örgülerle etoller yapabilirsiniz veya floş renkli iplerle spor kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz etoller örebilirsiniz, farklı ipler var artık örüldüğünde şık örneklerin kendiliğinden çıktığı yünlerden alıp rengarenk etoller örebilirsiniz, örmüş olduğunuz etolleri türlü süslemelerle süsleyip farklılıklar yaratabilirsiniz..
Daha ince ve şık yazlık tasarımlar istiyorsanız da merserizelerle türlü renkler kullanarak etoller atkı bereler yapıp takabilirsiniz..
Şiş ile basit düz örgü teknikleri, haraşolar, düz ve ters örgüler kullanarak modeller ortaya çıkarabilirsiniz, tığ ile ise delik dolguyu kullanarak ve çoğaltma yöntemi ile çok şık etoller de örebilirsiniz, istiyorsanız da ördükten sonra çok şık motiflerle çiçek motifleri ile süsleyebilirsiniz, püsküller takabilirsiniz..
Kolay Gelsin

Sponsorlu Bağlantılar
Nejla Güneş

Nejla Güneş Ben 40 yaşında evli biri 17, biri 7 yaşında iki çocuk annesiyim. İlkokul mezunuyum. Ev hanımı olduğum için yıllar önce bilgisayar öğrenmeye merak saldım. Fırsat bulduğum her an bilgisayar başına oturup bişiler öğrenmeye çalıştım. Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>