İğne Oyası Yeni Yazma Kenarı Örnekleri 2014

Sponsorlu Bağlantılar

İğne oyası yazma kenarları yapımının zorluğu kadar göşterişli modelleri ile de ön plana çıkan, hanımların kış aylarında eve kapandığı anda komşuları ile bir araya gelerek hem sohbet ederek hem de en güzel iğne oyasını yapmak için birbirleriyle yarıştıkları geleneksel el işçiliklerimizden birisidir.

Galerimize yeni iğne oyası yazma tülbent kenarı modelleri ekledim. Bir çoğunu siz zaten daha önceden görmüş veya yapmışsınızdır ama bilmeyenlerin işine yarar belki.

Sponsorlu Bağlantılar

Çeyiz hazırlığında olan genç bayanların allı, güllü çiçekli iğne oyalarından beğendiklerinin örneğini çıkartıp ceyizlerindeki eksikleri tamamlama açısından azıcık faydamız olur umarım.

Tülbent, yazma ve yemeniler için şık bir iğne oyası modeli.

Sponsorlu Bağlantılar

İlgili Yazılar...

3 Yorumlar

  1. elif diyor ki:

    gerçekten model hem şık hem de gösterişli zarif ve ben burdayım der gibi

  2. başak diyor ki:

    Çok hoş bir iğne oyası modeli. çok zarif duruyor. bu yaza düğünüz olacak ama ben daha iğne oyası modeli öremedim. yeni öğreniyorum o yüzden hızlı yapamıyorum. bu modeli çok beğendim. deneyeceğim örmeyi yapabilirsem çok mutlu olacağım.

  3. Anonim diyor ki:

    çoook guzel olmus elınıze saglık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>