Örgü Yazlık Parmak Arası Çocuk Terlik Yapımı

Örgü Yazlık Parmak Arası Çocuk Terlik Yapımı


Sevgili hanımlar, minik kız çocukları için tığ işi çok şirin bir parmak arası terlik yapımını resimli tarifli olarak yayınlıyoruz bu günde.

Kış günlerinde değilse bile ilkbahar ve sonbahar aylarında ev içinde çocukların ayaklarının yere basmasını önleyecek ve soğuktan koruyacak, aynı zamanda modeliyle de çok şık olan bu örgü parmak arası terliği eminim kız çocuklarınız çok seveceklerdir.

Resimlerde de gördüğünüz gibi yapılışı gayet kolay ve resimler çok detaylı olarak çekilmiş. Örmek isteyenlerin zorlanacağını zannetmiyorum.

parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-1 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-2 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-3 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-4 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-5 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-6 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-7 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-8 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-9 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-10 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-11 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-12 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-13 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-14 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-15 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-16 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-17 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-18 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-19 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-20 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-21

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.