Tığ İşi Motifli Dantel Yelek Modeli

Tığ İşi Motifli Dantel Yelek Modeli


Yaz günlerinde kullanabileceğiniz, içine uygun bir badi ile giyelebilecek tığ işi motifli bayan yelek modeli benim çok hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedim.Özellikle bu motifli bayan yelek modelinin renkleri çok uyumlu geldi bana. sevdiğim renkler olunca da daha güzel gözüktü gözüme. Tığ örgüsü motifli yelek modelinin yapılışı anladığım kadarıyla motifler tek tek örülerek birleştiriliyor.Sonra da kenarları tığla dolgu zincir olarak örülüyor. Resimlere de bakarak yapılabilecek kolaylık bu tığ işi bayan yelek modelini en iyisi bir görün, inceleyin. Örüp öremeyeceğinize kendiniz karar verin.

Farklı bir tığ işi yelek modeline bakmak isterseni burdan buyrun.

motifli-yelek-modeli-arka-bolum orgu-motifli-dantel-yelek-modeli orgu-renkli-dantel-bayan-yelek-ornegi tig-orgusu-bayan-motifli-yelek

6 Responses

 1. Nejla Güneş diyor ki:

  Kendim örmediğim için yazamamışım siteye koyduğumda. Araştırayım belki yapılışı vardır bir yerlerde.

 2. nesime diyor ki:

  Çok güzel Örülüşünüde yazsaydiniz keşke 🙂

 3. orgudantelmoda diyor ki:

  bencede hazırlar yerine kendin örüp giymek daha güzel. el emeğin olduğu için hem severek giyersin. hemde kıymetini bilirsin. tığ işi yelek modelini beğendiğine sevindim.sizler beğendikçe bende gayrete galiyorum.daha güzel modeller bulup yayınlama isteği geliyor.

 4. orgudantelmoda diyor ki:

  bence siz bu tığ işi yelek modelini 3 günde örersiniz. çok zaman alacak bir yelek modeli gibi durmuyor. basit görünüyor.

 5. Anonim diyor ki:

  gerçekten çok hoş bir yelek modeli. yakında bir akrabamın nişanı var. acaba şimdi başlasam bu yelek modeline nişana kadar örüp bitirebilirmiyim.nişanda değişik bir yelek giymiş olurdum.

 6. Ayşe diyor ki:

  Çok güzel bir yelek modeliymiş. örenlerin ellerine sağlık.Hazır bolero alıp giymektense bu tarz bir bolero yelek örüp giymek daha güzel olur bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.