Tığ Örgüsü Yeni Hırka Ve Yelek Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi bir akşam gezmesinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz bu modellerin kimilerini..
Modellerde zorlanabilirsiniz, ama eminim ki örgü ustaları için çocuk oyuncağı olacaktır.. Şimdi modellere şöyle bir göz atalım,
ceket görünümündeki krem renkli düğmeli hırka spor olarak da kullanılabileceği gibi bir yemekte de rahatlıkla kullanılabilir.
Beyaz fantezi abiye olarak örülmüş beyaz tığla işlenmiş oldukça şık bir hırka ceket görünümündeki hırka harika bir model, gelinliğinizin üzerinde bile kullanabilecek kadar abiye ve şık, motiflerin birleştirilmesi ile ortaya çıkmış bence harika bir örnek değil mi?.
Tığ ile örülmüş kirli beyaz hırka da oldukça zarif ve kibar bir model. Kolları ve etekleri volanlı sütlü kahve örülmüş şık bir örnek günlük de kullanılabilir özel zamanlarınızda..
Bir bluz ve hırka örneği var ki benim çok beğendiğim de o model oldu, nar çiçeği ince yün ile tığla işlenmiş çiçekli hırka ve bluzun yaka kısmına hırka desenlerinden alınma şık bir örgü dikilmiş ve hoş bir ikili meydana getirilmiş..
Tiftik ve tığ ile örülmüş şık bir kapşonlu yelek örneği de oldukça zarif ve hoş bir örnek..
Mavi floş ip ile ve tığla örülmüş yazlık yelek örneği de çoğaltılarak meydana getirilmiş hoş bir örnek..
Kahve ve yeşil motiflerin birleştirilmesi ile ortaya çıkan merserize hırka ise oldukça şık beğendiklerimden bir tanesi de bu oldu..
Bir başka dikkat çekici model ise siyah ve beyaz olarak örülmüş motiflerin birleştirilmesi ve siyah ile devam eden farklı şık bir uzun yelek örneği, hazır satın alınmış kadar şık bir örnek ve model oldukça kolay olduğu için rahatlıkla örüp kullanabilirsiniz…

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

İlgili Yazılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>