Uç Dantel Örnekleri, Ara Danteli Modelleri

Uç Dantel Örnekleri, Ara Danteli Modelleri


ince dantel örnekleri,havlu kenar örnekleri,uç dantel örnekleri,HAVLUKENARI

Bu örnekleri, gerek havlu kenarlarında, gerekse elbise ve bluzlar için yaka kenarları etek kısımları ve aralarda ve yaratıcılığınızı kullanarak çeşitli aksesuar yapımında kullanabileceğiniz çok şık beyaz ince ara ve uç dantel örnekleri göstermek istedim sizlere şimdide..
% 100 pamuk beyaz dantel ipliği kullanarak örebilirsiniz, tercihinize kalmış istediğiniz renklerde ve ebatlarda oldukça basit ve şık ince dantel örnekleri, düz giysiler için aksesuar olarak değerlendirilecek yakalar, yada etek ucu süslemeleri, yastıkların uçları, meraklıları için yorganlara, yastıklara kenar yada ara, bebek giysilerine kullanın, eski bir giysinize yeni bir görünüm kazandırın ve şık yeni bir giysi elde etmiş olun. Bunlarla bebek giysilerine de harika yumuşak pamuklu tasarımlar elde edebilirsiniz..  Bebek elbiseleri için kendiniz diktiğiniz bir elbise üzerine uyarlayabilirsiniz, yakasına kollarına eteğine dikebilirsiniz…
İrili ufaklı boncuklarla tasarlayıp şık tasarım kolyeler elde edebilirsiniz yada..
Tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış ve dantel örnekten hoşlanıyor olmanıza kalmış…
Evde kullandığınız örtülerinizin kenarlarını da süsleyebilir, aklınıza gelecek tasarımlarda değerlendirebilirsiniz..

Şimdi beraberce bu örneklere bir göz atalım mı? Fikir üretelim ve birbirinden şık modellerle ortaya ne çıkarabilirzi diye düşünelim..

1 Comment on Uç Dantel Örnekleri, Ara Danteli Modelleri

YORUM FORMU

Your email address will not be published.