Yaprak Motifli Yeni İğne Oyası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Rengarenk yaprak, kelebek motifleriyle örülmüş harika iğne oyası örnekleri.

Tülbent, yazma ve yemenileriniz için yeni iğne oyası modelleri. Bu iğne oyası örneklerimiz gerçekten çok ağır örnekler. Çok emek isteyen çok göz nuru döktürecek zorlukta iğne oyaları bunlar. Bu oya modellerini işleyecek hanımlar bu işte çok maharetli eli öpülesi hanımlardır. Kendim iğne oyası yapamadığım için yapanlara büyük saygı duyuyorum. Sizlere faydam olması açısından bende yeni iğne oyalarını bulup sitemde paylaşmaya çalışıyorum. En azından hanımlara böyle katkım olsun değilmi? ama..

Sponsorlu Bağlantılar

Yaprak Motifli Yeni İğne Oyası Modelleri

 

Sponsorlu Bağlantılar

3 thoughts on “Yaprak Motifli Yeni İğne Oyası Modelleri

  1. sizde benim gibi düşünüyorsunuz. iğne oyası hem sabır işi, hem çok vakit alacak bir iş. benim sitemden, oğlumla uğraşmaktan ve ev işleriyle uğraşmaktan el işi yapmaya vaktim kalmıyor.bırakın iğne oyasını basit bir oya dahi yapacak zamanım olmuyor. Kendim yapamıyorum ama yapanlara faydalı olmak için bulabildiğim en güzel iğne oyalarını bulup yayınlamaya çalışıyorum. kendimi böyle avutuyorum bende napıyım.

  2. Ya bu iğne oyaları bir harika. ama çok zor modeller.bu kadar zor iğne oyasını ben asla yapamam. yapanları tebrik ediyorum. iyi sabrediyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>