Yaprak Motifli Yeni İğne Oyası Modelleri

Yaprak Motifli Yeni İğne Oyası ModelleriRengarenk yaprak, kelebek motifleriyle örülmüş harika iğne oyası örnekleri.

Tülbent, yazma ve yemenileriniz için yeni iğne oyası modelleri. Bu iğne oyası örneklerimiz gerçekten çok ağır örnekler. Çok emek isteyen çok göz nuru döktürecek zorlukta iğne oyaları bunlar. Bu oya modellerini işleyecek hanımlar bu işte çok maharetli eli öpülesi hanımlardır. Kendim iğne oyası yapamadığım için yapanlara büyük saygı duyuyorum. Sizlere faydam olması açısından bende yeni iğne oyalarını bulup sitemde paylaşmaya çalışıyorum. En azından hanımlara böyle katkım olsun değilmi? ama..

Yaprak Motifli Yeni İğne Oyası Modelleri

 

3 Comments on Yaprak Motifli Yeni İğne Oyası Modelleri

  1. sizde benim gibi düşünüyorsunuz. iğne oyası hem sabır işi, hem çok vakit alacak bir iş. benim sitemden, oğlumla uğraşmaktan ve ev işleriyle uğraşmaktan el işi yapmaya vaktim kalmıyor.bırakın iğne oyasını basit bir oya dahi yapacak zamanım olmuyor. Kendim yapamıyorum ama yapanlara faydalı olmak için bulabildiğim en güzel iğne oyalarını bulup yayınlamaya çalışıyorum. kendimi böyle avutuyorum bende napıyım.

  2. Ya bu iğne oyaları bir harika. ama çok zor modeller.bu kadar zor iğne oyasını ben asla yapamam. yapanları tebrik ediyorum. iyi sabrediyorlar.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.