Yuvarlak Kasnak İşi Motifli Havlu Kenarı Sehpa Ortusu Modelleri

Yuvarlak Kasnak İşi Motifli Havlu Kenarı Sehpa Ortusu ModelleriKasnak işleri ile haşır neşir iseniz, sizlere yayınladığım modeller tanıdık gelecektir.

Ben kasnak işi bilmiyorum  başkalarının yaptıklarına hayran hayran bakıyorum sadece, Tabi sizlerle de paylaşmayı ihmal etmiyorum. Ben yapamasam da sizlerden mutlaka bilenler vardır ve farklı modeller arıyordur diye düşünerek, değişik gördüğüm kasnaş işlerini siteme ekliyorum.

Bugün sizlere yayınladığım yuvarlak kasnak işi havlu kenarları, sehpa örtüsü, oda takımı modelleri biraz farklı bir kasnakla yapılıyor.

kasnak-isi-nasil-yapiliyor


Daha doğrusu kasnak değil de, hani toplu iğnelerin yuvarlak tutucusu var ya, işte onunla yapılıyor bu örtüler.

Yapılışı konusunda fikrim yok, ama herhalde diğer kasnakla yapılan modeller gibi bunlar da ipler kasnağa sarılarak yapılıyor.

Önce tek tek toplu iğne kabı ile motifler yapılarak birleştiriliyor. Yuvarlak kasnakla yapılan havlu kenarı ve rengarenk büyük sehpa örtüsüne bayıldım ben.

Sizlerden nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan varsa lütfen yorum bölümümüzden bize yazsın. Yazıya ekliyeyim bende. Bilmeyenler de öğrenmiş olurlar.


5 Comments on Yuvarlak Kasnak İşi Motifli Havlu Kenarı Sehpa Ortusu Modelleri

  1. Alev hanım hiç bilemiyeceğim nerden bulabileceğinizi. Biz netten bulup yayınlıyoruz bu kasnak örneklerini. Kendimiz yapmıyoruz yani.

  2. Merhaba nejla hanim ben elazigdan size yaziyorum .. bu iğneli kasnağa ihtiyacim var nasil bulabilirim ve size nasil ulaşabilirim …

  3. gasnaga ipi doladiktan sonra uzerine tutkal susleme yapildiktan sonra suslersin ben yapmasini biliyorum daha 13yasimdayim gayret ederseniz yaparsiniz

  4. Sevim hanım yapımını ben de bilmiyorum, nette bulmuştum bunu. yapılışı hakkında bilgi bulabilirsem yoruma eklerim.

  5. bende öğrenmeye çalışıyorum ama iğne başlarına geçiriyorum ama birleştirmelerde yapamıorum iğneden çıkardığımda birleşilen yerler aşağıya iniyor lütfen bunun açıklamasını yaparsanız sevinirim

YORUM FORMU

Your email address will not be published.