2013 Değişik Boncuklu Oya Örnekleri

Renk renk boncuklarla yapabileceğimiz boncuk oyası örneklerini boru boncuk kırık boncuk ya da cam boncuklarla yapabiliriz.

Kimİ zaman sadace boncukla top top ve ya çiçek çiçek yapacağımız boncuk oyalarını kimi zaman da iplerin arasına alarak daha zarif bir hale de getirebiliriz.

Sizlere en güzel çok hoş çok güzel bu boncuk oyası örneklerini resimli olarak sitemizde topladık.  Zahmetli olamsı sizi korkutmasın. Biz hanımların elinden her şey geldiği gibi boncuk oyası örneklerini de büyük bir titizlik ve incelikle yapabiliriz.

Resimli boncuk oyası örneklerine bir göz atalım. Papatya şekli verilmiş boncuk oyası örneğini gördünüz mü? Bu örneği içerisinde papatya desenleri olan çok şık bir yazmaya yaptığımız da ortaya çıkan sonuça bayılacaksınız.

Ya da sarı kırmızı üzüm salkımlı boncuk oyası o da ne kadar güzel ve şık duruyor değil mi ? Aynı şekilde bu örneği de çok güzel bir yazma ve ya yemeni ile hatta tülbent kenarına bile yaparak süsleyebiliriz..Marifetlerinizi konuşturun.Şimdiden kolay gelsin,bizimle kalın.

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.