2014 Örgü Eldiven Lif Örnekleri

Banyolarımızın en önemli süslerinden ve banyo yaparken kullandığımız bize kolaylık sağlayan lifler, örgü ören hanımların örgüye başlarken ilk ördükleri örgü modelleri arasında yer alır.

Çeşit çeşit lif modelleri örülüyor ama benim en çok hoşuma giden ve kullanımı açısından en kolaylık sağlayan lifler, eldiven lif modelleridir.

Eldiven lifler sayesinde sabun elinizden kaymaz, kolayca ve banyonuzu yapabilirsiniz.

Lif örneklerimize yeni eldiven lif modelleri ile devam ediyoruz. Yüzüklü, çiçekli kurdelalı, parmaksız eldiven lifler, çeyizlik lif olarakta örülebilecek gayet şık ve beğenilen lifler arasındadır.

Daha değişik lifler için burdan 60 tane lif modeli yazımıza gidebilirsiniz. Yada şimdiye kadar yayınladığımız birbirinden değişik ve renkli liflere ulaşmak için lif örnekleri kategorimize bakabilirsiniz.

 

Sosyal Paylaşım

2 Comments on 2014 Örgü Eldiven Lif Örnekleri

  1. eldiven lif modellerinin yapılışını bulamadım. eğer eldiven örmeyi biliyorsanız aynı şekilde bu lif modelini de örebilirsiniz. arada bir fark yok. tek parmak eldiven örülüşü ile aynı teknikle örülüyor bu eldiven lif modeli.

  2. eldiven lif modelleri çok güzel.ama nasıl örülüyor belli değil. resimden örnek çıkartma özürlü olduğum için bu eldiven lif modelini çıkartamıyorum.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.