2017 Yılı 83 Tane Örgü Yeni Kadın Yelek Örnekleri

Güzel hanımlar için çok güzel yeni 66 adet örgü kadın yelek modelleri.

Hep çocuklar, bebekler için örgü örecek değiliz ya. Birazda kendimiz için örgüler örelim dedik ve 2016 bayan örgü yelek örneklerinden en güzellerini seçip sizlere sunuyoruz.

Kış soğuklarında üzerinize giyebileceğiniz kalın şiş örgüsü yelekler ve yaz, ilkbahar aylarında serin akşamlarda bluzunuz üstüne giyebileceğiniz, tığ işi farklı model ve renklerde tığla yapılan yelek örnekleri, şiş örgüsü en güzel desenlerle örülmüş anne yelekleri, kayınvalideler ve babaanneler için örülebilecek güzel örnekler, ayrıca genç hanımlar içinde çok şık ve yeni model yelekleri galerimiz de görebilirsiniz.

Ayrıca daha önceden siteye eklediğimiz videolu anlatımlı, resimli, şemalı ve yazılı anlatımlı yelekleri, galerili olarak eklediğimiz onlarca farklı örgü bayan yeleklerini de görüp içlerinden kendinize örnek beğenmek isterseniz burdan hepsini görebilirsiniz.

Sitemize anlatımlı olarak eklediğimiz kaynana öremez gelin giyemez yeleği, baklava dilimli yelek örneği, bademli yelek, tığ işi kalpli yelek, süpürge örnekli yeleği ve videolu tarifli olanları yukarıda verdiğim linkten görebilir örnek çıkartabilirsiniz.

Zaman içerisinde bu örneklerdende anlatımını bulabildiklerimi siteye ekleyeceğim, takipte olmanızı öneririm.
Tığ işi çeyizlik bayan yelek örneği yapımı videosu

Tığ işi kadın yelek örneği yapımı videosu

Sosyal Paylaşım

4 Comments on 2017 Yılı 83 Tane Örgü Yeni Kadın Yelek Örnekleri

  1. Cok guzel modeller paylasiyorsunuz.Tsk ederiz kirmizi elbiseyi yapamadim.Yardimci olurnusunuz .Yakadan mi baslaniyor.

  2. beyaz yelek örneğini işleyen varmı bilmiyorum, ama kendiniz örmeyi denemeye ne dersiniz?

YORUM FORMU

Your email address will not be published.