Rengarenk Şık Örgü Çantalar

orgu canta modelleri canta cesitleri,örgü çanta örnekleri,örgü çanta modelleri anlatımlı,yeni çanta modelleri örgü,




Deryalı günlerde ve derya baykal da çiçek motifli güllü yapraklı kırmızılı yeşilli çanta modellerinin yapılışlarını mutlaka görmüşsünüzdür.

Siz de kendi ellerinizle o çok beğendiğiniz çantalardan yapmaya ne dersiniz? İster desenli ister düz bazen yuvarlak bazen kare tamamen kendi zevkinizle süsleyeceğiniz bu çok güzel çok şık örgü çanta modellerini siz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Örgü çantalarınızı sade bırakabileceğiniz gibi dilerseniz pullarla incilerle boncuklarla süsleyebilir ya da iplerle farklı işlemeler yapabilirsiniz. Tasarım tamamen size kalmış. Sizler için resimli yeni örgü çanta modellerini toparladım.





Sitemizden bu yeni örgü çanta modellerine bakarak fikir edinebilir dilediğiniz örgü çanta modelini örmeye hemen başlayabilirsiniz.  Bu çok şık çok güzel modern tarz yeni örgü çanta modellerini evlerinizde pratik bir şekilde örüp istediğiniz bir kıyafetle kullanmaya hazır hale getireceksiniz.

Çantanızın rengine karar vereceğiniz gibi ister kol çantası olarak ister el çantası olarak portföy şeklinde ya da sırt çantası olarak örmek de tamamen sizin elinizde. Zevkinizi renginiz konuşturacağınız bu çok şık örgü çanta modellerinin resimlerine bakarak fikir edinebilir farklı tasarımlar yaparak farkınıza farkda katabilirsiniz.

Haydı hanımlar durmayın yeni örgü çanta çeşitlerinin en güzeline en şıkına sizde sahip olamk için resimlerimizi inceleyip bu çok güzel örgü çanta çeşitlerine biran önce sahip olun. Mutlu kalın,bizimle kalın…

Sosyal Paylaşım

1 Comment on Rengarenk Şık Örgü Çantalar

YORUM FORMU

Your email address will not be published.