2017 Yeni Lif Örnekleri Ve Videolu Lif Tarifleri

İsterseniz çeyiziniz için, isterseniz kullanmak için yada satmak için örüceğiniz liflerin en güzellerinden bir demet lif modeli sizlerle.

3 Tane çok güzel çeyizlik lif yapımını da Türkçe videolu detaylı tarifli olarak resimlerin en altına ekledik. Sayfayı kaydırıp mutlaka bakın, beğenirseniz izler örersiniz.

Eski ve yeni model lifleri bir araya topladık.Taa ninelerimizin çeyizinden kalan lifler, adet ve örflerini yaşatmak isteyen, geçmişine saygı duyup büyüklerini örgüleri ile yad etmek isteyen lif örenler için geliyor.

2017 Son moda yeni lif modelleri ise çeyizine veya banyosuna yepyeni lifler kazandırmak isteyen, banyo kesesini, diğer adıyla sabunluk bezini değiştirmek isteyenler için geliyor.

Sadece bunlar değil daha farklı ve en güzel lifleri görmek isteyenler burdan lif modelleri kategorimize bakabilir.


Çeyizlik Tomurcuk Lif modeli Anlatımlı Yapılışı

Kelebekli Bahar Lif Modeli Yapımı


Uzun Çiçekli Lif Modeli Anlatımlı Yapılışı

Sosyal Paylaşım

2 Comments on 2017 Yeni Lif Örnekleri Ve Videolu Lif Tarifleri

  1. Teşekkür ederim aliye hanım. lif modellerini beğendiyseniz örün tabi. yeni lif modelleri içinde lif örnekleri kategorisini ziyaret edin. orda değişik ve güzel bir çok yeni lif modelleri ekledim. onlardan seçip örebilirsiniz.

  2. kalpli lif modeli çok güzel. yapılışı da kolay bu modelin. geçen yıl bende ördüm bu kalpli lif modelinden. arkadaşıoma hediye etmiştim. bir tanede kendim için öreceğim yakın zamanda. elinize sağlık.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.