2017 Yılı Harika Yazma Oyası Örnekleri

Sevgili hanımlar yaz aylarında birbirinden güzel tığ oyaları örmek isteyenler için 3 tane videolu tarifli, 42 tane görsel çok zarif ve kolay yazma oyası modellerini sitemize ekledik.

Yaz ayları çeyizler için yazma, yemini oyası ve dantel yapma zamanıdır. Geçmişten günümüze hala geleneklerimizi yaşatan tığ işi elişlerini çeyizlerin vazgeçilmezi olarak gören hanımlar için en yeni ve değişik gösterişli oyaları bulup sitemize eklemeye çalışıyoruz her zaman.

Videolu anlatımlı halkalı güneş oyası yapımı, tek renk örümcek oyası tarifi ve küçük motifli çiçek oyası yapılışı sizler için kolaylık sağlayacak ve model olarakta harika örnekler.

Görsel olarak galerimize eklediğimiz 42 oya da birbirinden şahane ve güzel.

Halkalı Güneş Oyası Yapımı

Tek sıra örümcek Oyası Yapımı

Küçük Motifli Tığ Oyası Yapımı

Sosyal Paylaşım

4 Comments on 2017 Yılı Harika Yazma Oyası Örnekleri

  1. bence cok guzel oyalar bende ısleyıp satıyorum kendım evlı ve iki cocuk annesıyım cocuklarımın yanında hem ısl
    ıyorum hem onlarla ılgılenıyorum bencede bos duranı allahda sevmezmış kulda oyle dimi arkadaslar

  2. Elif seni tebrik ederim. seni tanımıyorum ama ticari bir zekaya sahip olduğunu düşünüyorum. Sadece kendi ihtiyacın için değil ek gelir elde etmek için oya modeli yapıp satman çok güzel. Hatta yaptığın oya örneklerinin resmini çekip bana yolla burdan tanıtalım. satın almak isteyenler sana ulaşsın.

  3. yazma oyası modelleri çok güzelmiş.bende oya yapıyorum. yaptığım oyalardan bazılarını çevremde isteyenlere satıyorum. Ben kendim için oya yapmaya başlamıştım. ördüğüm oyalar beğenilince bende isteyenlere örüp satmaya başladım. bence oya modeli yapan herkes benim gibi çevresinde satış yapıp para kazanabilir.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.