2016 Dantel Oda Takımı Modelleri

Uzun zamandır yeni dantel örnekleri eklememişim, sizlere zarif şahane dantel modellerinden mahrum bıraktığımın farkına vararak birbirinden zarif, ince işçiliği ve şahane görünüşüyle yeni oda takımı dantel modellerini sizlerle buluşturuyorum.

Çeyizlerimizin vazgeçilmezi hatta baştacı sayılan dantellerimiz içinde oda takımı dantellerin de ayrı bir yeri vardır. Yatak odası mobilyalarınızı süsleyen dantel oda takımlarınız eskimiş ise yeni oda takımı danteli örmeyi dşünüyorsanız bu güzel oda takımı modellerimiz sizler için iyi bir seçenek olabilir.

Ya da nişanlı veya evlenme hazırlığında iseniz çeyinizde oda takımı danteliniz eksikse bu oda takımı modellerinden güzel bir tanesini seçip hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Oda takımı dantel modellerimiz içinde papatyalı oda takımı modeli benim çok hoşuma gitti. Ben şu an yeni bir oda takımı örmeyi düşünseydim onu seçerdim sanırım.

Mavili oda takımı danteli kolay bir örnek ama çok zarif çok hoş bir model. Kuğulu oda takımı danteli ise ayrı bir güzellik ve şirinlikte.

Kalpli oda takımı örneği bana bayağı zor bir örnek gibi geldi. Açıkcası onu örecek kadar sabırlı olurmuyum bilmem. Oval oda takımı danteli ise basit ama çok zarif. çeyizlik olarak örülebilir. Çarkıfelek modeli oda takımı dantelini sanırım herkes biliyordur. Ama ben bilmeyenler için yine de buraya ekledim. Dantel örmeyi bilen tüm hanımların bu modellerin yapılışı hakkında da bilgisi olacağını düşünüyorum. Zaten elimde yapılışları olmadığı için buraya koyamadım.

Resimlere bakarak örnek çıkartacak tüm hanımlara kolay gelsin diyorum.

2016 Dantel Oda Takımı Modelleri

Sosyal Paylaşım

2 Comments on 2016 Dantel Oda Takımı Modelleri

  1. Evet oda takımı dantel modelleri gerçekten çok zarif ve şık. bende mavili oda takımı dantelini beğenmiştim.ben öremiyorum şu an vaktim yok. ama size mavi çiçekli oda takımını örmenizi tavsiye ederim.

  2. oda takımı dantelleri çok şık. çeyizim için bi tane bu oda takımı modellerinden örmek istiyordum.mavi çiçekli oda takımı danteli hoşuma gitti galiba ondan öreceğim.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.