2016 En Güzel Yazma Tülbent Oya Örnekleri

Sevgili hanımlar epeydir yeni oya örnekleri yayınlamadığımı farkettim.

Sizlere her gün birbirinden farklı güzel ve yeni modeller örnekler yayınlamaya çalışıyorum. Fakat insanlık hali bazen sitemle ilgilenecek, yeni modeller yayınlayacak vakit bulamıyorum.

Gecenin geç saatlerinde uykumdan vakit çalarak sizlere birbirinden güzel yeni oya modelleri buldum.

Bu oya örneklerimizin anlatımı yok ama sizler zaten oya yapmayı bildiğiniz için eminim tarife gerek duymadan, oya resimlerine bakarak, resimleri bilgisayarınıza kaydedip büyüterek oya örneklerini kolayca çıkartabiliyorsunuzdur. Sizleri pullu, boncuklu ve iğne oyaları ile başbaşa bırakıyorum.

Sosyal Paylaşım

19 Comments on 2016 En Güzel Yazma Tülbent Oya Örnekleri

  1. Bence de eski oya örnekleri şimdilere göre daha ilginç, değişik. Size katılıyorum Aysun hanım.Oya örnekleri asla demode olmuyor. yıllar sonra eski oyalar tekrar moda oluyor.

  2. oya örnekleri çok güzel, değişik ve eski model oyalar varmış burda. Şu an her yerde yeni oya örnekleri görüyorum. Annelerimizin ninelerimizin kullandığı oyaları görmek daha ilğginç geliyor bana.

  3. Oya modelleri bir harika, çok beğendim.en sondaki oya örneğine bayıldım.tam
    anadolu ii oya modeli en sondaki. zarif ve göz doldurucu. oya örneklerinin bencede modası hiç geçmiyor. özellikle eski zamanlarda oyalar daha bir gzeldi.

  4. ben hiç katılamıyorum size maalesef. Eskinin modası hiç geçmez. bir süreliğine rafa kalkar ama, bir süre sonra eski modeller tekrar moda olur.Ayrıca el emeği göz nuru dökülerek yapılan iğne oyalarının, tülbent oyalarının asla modası geçmez. tek farklılık zaman içinde farklı oya modelleri üretilir. ama yine oya oyadır. eskide olsa yenide olsa bu değişmez.

  5. hiç güzel deyil anemikini göründe foce ye koyun bide bunlar moda deyilde de mode canlarlm

YORUM FORMU

Your email address will not be published.