En Son Moda Örgü Şal Modelleri

Bu gece hafta sonu olması sebebiyle uykumdan çalarak sizlere yepyeni güzel örgü şal modelleri hazırladım.firkete işi şal modelleri ve tığ işi şal modelleri ve şiş örgüsü şalları bir araya topladım. içlerinden beğendiğinizi örün diye. Tabi sadece resme bakarak şal örneği çıkartmak zor ama napıyım, yapılışlarını bulamadığım için sadece şal  resimlerini yayınlıyorum. Arasıra videolu veya resimli anlatımlı olarak şal yapılışlarını buldukça ekleyeceğim siteye.

Bu şal örneklerini ben çok beğendim, özellikle kırmızı şal modeline bayıldım. Sizlerinde beğeneceğini umarak sizleri son moda 2016 yeni şal modelleriyle başbaşa bırakıyorum. Farklı şal modellerimize de burdan bakabilirsiniz.

En Yeni Şal Modelleri

Sosyal Paylaşım

2 Comments on En Son Moda Örgü Şal Modelleri

  1. firkete yapılışını bende bilmiyorum. ama sizin için araştırır firkete şal yapılışını siteye koymaya çalışırım. ordan okur yaparsınız. ben teşekkür ederim.

  2. şal modelleri çok güzel firkete işi şala bayıldım.ama ben firkete yapmayı bilmiyorum. yapılışını koysaydınız belki yapabilirdim. yinede teşekkürler böyle güzel modeller paylaştığınız için

YORUM FORMU

Your email address will not be published.