Yeni Patik Modelleri Ve Türkçe Videolu 3 Tane Patik Yapımı

Kışın kendini hissettirdiği şu günlerde en çok ihtiyacımız olan şeylerden biride, bizi sıcacık tutacak patiklerdir herhalde. Özellikle kadınların ayaklarını sıcak tutmaları gerekir ki başka kadın hastalıklarına yakalanmamaları için.

Tabi terlik giyerekte sıcak tutabiliriz ayaklarımızı ama, sizde benim gibi terliği giyip çıkardıktan sonra nerede çıkardığını unutan veya çocuklar tarafından terliği kıyıya köşeye savrulan biriyseniz imdadınıza ayağınızda sürekli duracak kalın sıcacık patikler yetişecektir.

Biraz sağlık bilgisi verdikten sonra en iyisi kendi konumuza dönmek deyip sizlere birbirinden güzel 21 adet patik modeli hazırladım. Bu patik örneklerimizin yapılışını veremiyorum. Sadece resimleriyle yetinmek zorunda bırakacağım için üzgünüm. Siz zaten maharetli hanımlar olduğunuz için patik modellerini resimlerini dikkatle inceleyerek te çıkartacak kabiliyettesiniz. Benim bundan şüphem yok.

Sizlere çeyizlik patik modelleri, şiş örgüsü patik örnekleri,tığ işi patikler, boncuk işlemeli, babet patik tarzı,ayakkabı tarzı, bağcıklı patik gibi bir sürü değişik patik modelleri buldum. Patik modellerimiz içinde çok ağır modeller olduğu gibi çok basit patiklerde var. Nişanlı genç kızlarımız için kaynanalarına, görümcelerine, eltilerine hediye edebilecekleri tarza patik örnekleri de var. Neyse lafı uzatıp sizleri bunaltmadan 2013 model gıcır gıcır patik modelleriyle başbaşa bırakıyorum..

Ayrıca Türkçe videolu tarifli 3 tane çok güzel ve kolay patik yapımını da yazıya dahil ettim.

Mektup Patik Yapımı videosu

Keçeli babet patik yapımı videosu

Çiçekli kolay patik yapımı videosu

Sosyal Paylaşım

2 Comments on Yeni Patik Modelleri Ve Türkçe Videolu 3 Tane Patik Yapımı

  1. bağcıklı patik modelinin yapımını bilen birileri yorum olarak burdan yazarsa bende çok sevinirim. yazıya eklerdim bilmeyenler öğrenirdi.

  2. patik modelleri çok güzel. bağcıklı patik modelleri çok hoşuma gitti.yapılışı da olsaydı kolayca örnek çıkartırdım. bağçıklı patik modelinin yapılışını bilen birileri buraya yazabilir mi lütfen. örmek istiyorum onlardan

YORUM FORMU

Your email address will not be published.