2016 Değişik Patik Çizme Terlik Modelleri

Yaz bitip sonbahar başlamışken, kışa da az bir zaman kalmışken üşüyen ayakları sıcak tutmak gerekir. Tabi sıcak tutarken de ayaklarımıza şirin, gösterişli patikler giyerek düşman çatlatmakta lazım.
Sizlere nette bulduğum en değişik, ilginç, güzel, 2016 patik modellerini bir araya topladım.
Kat kat örülmüş fıstık yeşili patik modeli bir harika. Bana en ilğinç gelen patik ise tank görünümlü çocuk patiği idi.
Ponponlu kız patik modelini minik kızlarınız çok seveceklerdir. Terlik patik modelleri ise hem renkleri ile hem de görünüşleri ile bir harika.
Gerek erkek çocukları, gerekse kız çocukları için örebileceğiniz bot patik örnekleri çok hoş ve de çok sıcak tutacak cinsten. Çizme patiklere ne demeli? çiçek bahçesi gibi adeta çok şirin.
Tabi hanımlar için annelere, ninelere uygun patikler de mevcut. Aynı zaman da çeyizlerdeki eksikleri tamamlayacak birbirinden güzel patik modelleri de var.
Tığ örgüsü, şiş örgüsü, incili, boncuklu, pullu, hayvan figurlu, çiçekli, güllü bir sürü patik, terlik ve çizme modelleri siz maharetli hanımların örmesini bekliyor.Kış gelmeden sevdiklerinize, çocuklarınıza bir süpriz yapın, bu şirin patiklerden birini seçip örmeye başlayın bence.

2016 En Güzel Patik, Terlik, çizme modelleri

Sosyal Paylaşım

15 Comments on 2016 Değişik Patik Çizme Terlik Modelleri

  1. Yapılışını bulabildiklerimizi patik örnekleri bölümümüzde yayınlıyoruz.

  2. Fıstık yeşili batik çizmenin yazılışını anlatırsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim

  3. Örneklerin yapılışları bu yazı içinde yok. Sadece resimli bunlar. Yapılışı olmayanları veya henüz yapılışını yayınlamadıklarımızı buraya koyduk. Patik yapılışları için örgü videoları ve patik örnekleri bölümümüze bakabilirsiniz.

  4. Burada resimleri galeri halinde yayınlıyoruz. Videolu patik yapılışları için örgü videoları bölümümüze veya patik örnekleri bölümümüze bakabilirsiniz.

  5. hepsi birbirinden güzeller harika.Ellerinize sağlık paylaşımlarınızı beğeniyoırum ve paylaşıyorum.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.