2017 En Güzel Havlu Kenarı Dantelleri

Çeyizlik havlu kenarı modeli arayan genç kızlarımız için birbirinden güzel 42 adet havlu kenar dantellerini galerimize ekledik.

Malum kış aylarında çeyiz hazırlıkları da hız kazanır. Evlilik hazırlığında olan genç hanımlara fikir olması açısından bulabildiğim en yeni ve değişik havlu kenarlarını toplamaya çalıştım.

Örnek çıkartabilmeniz açısından pek faydası olmayacak belki ama nasıl bir örnekle örmeye başlayacağınıza karar verme de yardımcı olabilir bu modeller.

Bulabilirsem havlu kenarı yapılışlarını da paylaşmayı düşünüyoruz zaman zaman. En azından acemi dantelcilere faydamız olur belki.

 

Sosyal Paylaşım

2 Comments on 2017 En Güzel Havlu Kenarı Dantelleri

  1. Yasemin hanım dantelleri ben yapmıyorum. Netten bulup sitem de yayınlıyorum. Size ancak şu şekilde yardımcı olabilirim. Siz yaptığınız dantellerin resmini çekip bana yollarsınız satmak istiyorsanız tabi. Bende sitemde yayınlarım satılık diye. Satmak almak isteyenlerin sizinle iletişim kurmasını sağlarım. Elimden en fazla bu şekilde yardımcı olmak gelebiliyor.

  2. Ben evimde dantel yapmak istiyorum bana yarrdımcı olurmusunuz beraber çalışalımmı nejla hanım ben istanbul kartaldayım teşekkürler

YORUM FORMU

Your email address will not be published.