3 Tane Hızlı Örülen Patik Modeli Videolu Detaylı Yapılışı

Sevgili hanımlar bu kez kolay patik modellerine 3 tane hızlı örülen patik modeli videolu detaylı yapılışı ile devam ediyoruz.

  Patiğin bir tanesi tığ ile örülmüş 5 farklı renk kullanılarak örülen patiğin farklı renklerle petek deseni yapılarak değişik ve çok güzel bir görünüm verilmiş.
MY hobi life video kanalının örüp videosunu çektiği  bu tığ işi patiği şişle örgü örmeyi sevmeyenler kolayca ve hızlıca yapabilirler.
Diğer bir patiğe üç ilmekle başlanıp kare şeklinde örülen yapımı çok basit acemi örgücülerin bile çok kolay örebileceği çok güzel bir model.
İki renk ip kullanılmış her sırada 2 ilmek artırılarak kare şeklinde bir örgü örülürken beyaz ip kullanılarak patiğe değişik bir görüntü de verilmiş.
Bu patiğin yapımını da pratik iyi fikirler kanalı videosunda tarif etmiş.
Diğer patiğimiz ise 3 ilmekle burun ucundan başlanıp etrafını dolanarak diğer ucuna kadar örülerek yapılan değişik bir model. Patiğin bir yüzüne iki renk ip kullanılarak desen yapılmış diğer yüzünde tek renk olarak örülmüş ve değişik ve hoş bir model olmuş, bu patiğin yapımını da maviden örgüler kanalı videosunda detaylıca tarif etmiş.

3 Tane Hızlı Örülen Patik Modeli Videolu Detaylı Yapılışı


Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.