60 Adet En Güzel Lif Modelleri

Sevgili örgü sever hanımlar, epey zamandır sizler için yeni lif modeli yayınlamadığımı farkettim. Bu açığımı kapatmak ve benden Yeni ve güzel lif modelleri bekleyen hanımları memnun etmek için bulabildiğim lif örneklerinden en güzel, en değişik ve çoğu 2016 modeli olan 60 tane lif modeli buldum.

Bu lif örneklerimiz içinde çeyizlere layık liflerde var. günlük kullanım için olanlarıda var. kasnak işi lif modelinden tutunda sakallı ipten life kadar ne kadar değişik lif bulabildimse koydum siteye.kalpli,çiçekli, böcekli, kedili lif modelleri yani ne ararsanız var. ben bu güzel lif örneklerini çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz. lif modellerinin yapılışını hiç sormayın çünkü sadece resimlerini buldum. resme bakarak modeli çıkarmak sizin maharetli ellerinize bakıyor. saplı lif, sabunluk bezi modeli arayanlarda aradıkları modeli bu sayfada bulacaklardır.

Çeyizlik lif modeli arayanlar veya diğer adları ile kese lifi, sabunluk bezi, ovunma bezi arayanlar için en güzellerinden bir demet sadece bunlar.

Tek tek lif modellerini anlatmaya kalkarsam sanırım bir kitap boyutunda yazmam gerekir.

O yüzden lafı kısa kesip sizi yeni güzel 60 tane lif modeliyle başbaşa bırakıyorum.

Diğer lif modellerim içinde burdaki lif modellerine bakabilirsiniz.

2016 Yepyeni lif örnekleri

Sosyal Paylaşım

25 Comments on 60 Adet En Güzel Lif Modelleri

 1. sakallı ipten yapılan lifler çok hoşuma gidiyor benim. hem görünüş olarak güzel, hem de yumuşacık.

 2. Çam ağaçlı life bayıldım. ben doğayı ağaçları çok seven biri olduğum için ağaç desenli lifi örmem gerektiğini düşünüyorum.elinize sağlık.

 3. Çarkıfelek lifini ben de ördüm ama buradaki kadar güzel olmadı. galiba bir yerde hata yaptım.

 4. Firketeyle örülen lifler çok güzel.çeyizim için farklı lif arıyordum. buradakileri beğendim teşekkürler.

 5. sakallı ipten lif modelleri çok hoş ama daha fazla örnek koyun. çok az var burda. sakkallı ip her örgüye çok yakışıyor

 6. lif örnekleri çok güzel de bazılarının yapımı bayağı zor görünüyor. benim örgüyle hiç aram yok. böyle güzel lif öremem herhalde.

 7. Kalbe ok saplanan liften örüp kaynanama hediye edicem. kullanırken beni hatırlasın bana ona göre davransın diye.

 8. Kalpli lif modelinden örüp nişanlıma hediye edicem. çok teşekkürler harika lifler varmış burda.

 9. buradaki lif modelleri harika, çeyizlik lifler içinde en çok bunları beğendim. elinize sağlık.

 10. lif modellerini beğenip hep yeni lif örmeye devam ederseniz sanırım başka örgü örmek için ip bulamıyacaksınız. bence lif örmeye ara verip patik, yelek, kazak gibi farklı örgüler örün birazda.

 11. burda harika lif örnekleri varmış. çok beğendim.ben lif örmeyi çok severim. bazen o kadar aşırıya kaçıyorum ki elime geçen her iple lif örmeye başlıyorum.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.