Anlatımlı Örgü Erkek Bebek Oda Süsü Örneği

mavi renkli oda süsü örneği açıklamalı.
Kız bebeklerin odası süslü olur da, erkek bebeklerin olmazmı?  işte erkek bebeklerin odası için çok güzel mavi renkli oda süsü örneği açıklamalı.

Kız bebekleri olan anneler kız bebek oda süsü için buraya bakabilirler..

 

Anlatımlı Örgü Erkek Bebek Oda Süsü Örneği

Bravo, Simli mavi 1 x 100 gr
Bravo, Bebe 100 beyaz
Bebe 100 mavi
Örgü   Düz örgü, Haraşo
Şiş    5 mm
Ilave  Dış çapı 25 cm olan 4 cm eninde sert karton ve elyaf, 11 adet şeffaf nazar boncuğu, ponpon, saten

ERKEK BEBEK ODA SÜSÜ

Bravo Simli mavi yünümüz ile 50 ilmek atalım Verev doku uygulayarak örgümüzün boyu 65 cm olduğunda bitirelim. Örgü desenimizi düz yüzde 3 sıra düz ve 1 sıra ters olarak tekrarlayalım. Verev doku için her düz yüzde sıra başında 1 ilmek artırırken, her ters yüzde sıra başında 1 ilmek eksiltelim Üst kurdele 5 mm şiş ile 6 ilmek atalım. 150 cm uzunluğunda haraşo bant örelim.

mavi renkli oda süsü örneği açıklamalı.

Dikiş Dış çapı 25 cm olan kartonun etrafına 2-3 kat elyaf saralım. 65 cm uzunluğundaki örgümüzün başlangıç ve bitiş uçlarını dikelim. Hazırladığımız elyafın üstüne yerleştirelim ve arka yüzünden örgümüzü birbirine tutturalım. Düz yüzünde 20 cm uzunluğundaki haraşo bandımızı kurdele olarak bırakıp devamında her 9 cm lik bandı kendi etrafında bir kere döndürdükten sonra hazırladığımız simitin orta kısmında 6 cm aralıklar ile mavi boncuk yardımı ile tutturalım. Mavi kurdela ile hazırlayacağımız fiyongun etrafından dolayarak sallandıralım. Hazırlayacağımız 5 adet ponponun ilkini tam ortaya, 2. ve 3. ponponu 6 şar cm dışına, diğer iki ponponu ise 2. ponponların S er cm dışına arka dikişin üstünden bağlayalım.

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.