Boncuk Ve Tığla Yapılan Çok Güzel Küpe Modelleri

Takı tasarım işinde el emeğiyle binbir zahmetle yapılmış boncuk ve tığ işi çok zarif küpe modellerini yayınlıyorum bugün de sizlere.

Hem kendiniz, hem kız çocuklarınız için yada satıp ek gelir elde etme amaçlı yapılabilinecek yapımı çokta zor olmayan, alıştıktan sonra kolayca yapılabilecek çok güzel küpeler var içlerinde.

Malum zamanımızda kadınlarımız evde boş oturmak yerine elişi takı yapma gibi işlerle ek gelir elde edip en azından pazar, bakkal masrafını çıkartabilmek istiyor. Face sayfalarında o kadar çok rastlıyorum ki ek iş arayan kişilere. Tabi insanların bu arayışından istifade edip boş işler peşinde vakit harcatan o kadar da çok insan var ne yazık ki çevremizde.

Bana göre en kolay ek gelir elde etme yöntemi kendi el emeğiyle bir şeyler yapıp satmaktan geçiyor. Çevrenizde satabilirsiniz, face sayfalarınızda duyuru yapıp sipariş üzerine satabilirsiniz. Ama kataloğ işi veya eve mandal, nikah şekeri yaptırma gibi işlerin hepsi yalan. Bizzat araştırıp denedim vakit kaybından başka bir şey değil.

Ara ara vakit buldukça sizlere kendi başınıza yapabileceğiniz gelir getirebilecek örgü, takı gibi elişlerini anlatımlı yayınlayıp yardımcı olmak istiyorum en azından öğrenme aşamanızda. Satış kısmını da yavaş yavaş çözersiniz zaten

Neyse lafı daha fazla uzatmadan birbirinden güzel boncuk ve tığ işi küpe örneklerine geçelim.

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.