Bu Yılın En Yeni Örgü Desen Modelleri

Sevgili hanımlar bu günde sizlere bu senenin en yeni ve en güzel örgü desenlerini yayınlıyoruz.

Birbirinden değişik ve daha önce hiç rastlamadığınız bir çok örneğinde içinde bulunduğu örgü desenlerinden 53 tanesini bir araya getirip galerimize ekledik.

Daha önce de galerili örgü deseni yayınlamıştım. Bunların modası geçti, yenilerini koyun diyenler oldu. İşte bu desenler modası henüz geçmeyen çok örülen ve örnek çıkartılan desenler.

Örgü videoları bölümümüzde bu örgü desenleri içinden bulabildiklerimizi videolu anlatımlı olarak yayınlıyoruz. Yapılışlarını öğrenmek için örgü videolarımıza bakabilirsiniz.

Yapılışı olmayanlar içinde size bir ipucu vereyim.

Bir yakınımın resimden örnek çıkartmak için kullanıdığı yöntemi anlatayım. Örnek resmini tarayıcıdan büyük boy olarak çıkartıyormuş ve evde baka baka örneği çıkartıyormuş. Bu şekilde bir çok zor örneği çıkartmış. Denemenizi tavsiye ederim.

En Yeni Örgü Desen Modelleri

Sosyal Paylaşım

7 Comments on Bu Yılın En Yeni Örgü Desen Modelleri

  1. Gri şal yakalı bir yelek ormüştünüz. Onun arkasını çıkaramadım. Tarif edebilir misiniz rica etsem?

  2. Teşekkürler Nermin hanım. Hangi örnekti gördüğünüz? Yapımı için netten araştırıp bulmaya çalışayım videolu yapımını.

  3. merhaba nasılsınız sayfanız cok güzel harıka yarım kalan bilgilerimi tmm laya calısıyorum bir örnek var yıllar önce ördüm şimdi cıkaramadım rica etsem yardımcı olurmusunuz

  4. sitenizi 2 gündür inceliyorum ve çok beğendim ellerinize sağlık. video anlatımlı olmaları çok güzel teşekkürler ciddi bir emek var kolay gelsin

YORUM FORMU

Your email address will not be published.