Çeşitli Şirin Bebek Hırka Örnekleri

Basit örgü teknikleri tığ yada şiş ile örülebilecek bu örgülere birlikte bakalım mı?
Mavi erkek bebekler için tercih edilen bir renktir, mavi olarak örülmüş bebek hırkası ve şapkası mavi kurdelalarla süslenmiş, ve takımı tamamlamak içinde çok şık bir battaniye mavi mor ve beyaz iplerle tamamlanmış bebekleriniz için çok şık bir takım olmuş..

Kız çocuklarınız için örülen beyaz hırka ve saç bandı hem tığ hemde şiş kullanılarak örülmüş ve harika bir örnek ortaya çıkmış çok da zor değil üstelik.. Yine beyaz olarak şişle örülmüş ama tığla renkli çiçek motifleriyle süslenmiş hırka çok eğlenceli ve hoş ve masumane bir havada bebeklerinize ve kızlarınıza çok yakışacak:)

Geniş Yakalı Erkek Bebek Hırkası Yapılışı Videosu

Floş yada merserize iplerle örebileceğiniz beyaz ve mavi bir hırka örneği var ki şapkasıyla birlikte nede şık görünüyor hele ki bebekleriniz giydiğinde onların ne sevimli göreneceklerini de düşünemiyorum çok şeker olacaklardır.. Mavi ve yeşil saç örgüsü örgü tekniği kullanılarak örülmüş kapşonlu iki erkek bebek hırkası da oldukça hoş..
Kırmızı tiftik yünle yapılmış motif çiçekler ortaları beyazla renklendirilmiş oldukça cici bir tasarım olmuş.. Renkli gözlü kızımızın giydiği pembe hırka ve beresi de fırfırlı elbisesine hem çok uymuş hemde çok sevimli olmuş. Mor ve yeşil düz örgü ve delikli örgü kullanılmış hırka ve şapkası yakası kolları çiçek motiflerle süslenmiş.. Beyaz tek düğmeli hırkada yine oldukça ilgi çekici..

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.