Çeyizlik Çarşaf, Pike, Havlu Beyaz Kenar Dantel Örnekleri

Sevgili hanımlar bugün yine çok zarif beyaz çarşaf, pike, havlu ucu dantel modellerine denk geldim ve sizlerle de paylaşmak istedim.

Çeyizler için hala vazgeçilmezlerden olan dantellerin modası geçti dense de nette karşılaştığım yüzlece hanım örnek çıkartmak amaçlı bu tarz danteller arıyor. Ben de hem onlara yardımcı olmak, hem de çeyizle işi bitmiş benim gibi geçmişe doğru bir yolculuk yapmak isteyenlere nostalji yaşatmak amaçlı bu güzel kenar dantellerini galeriye ekledim.

Bir çoğu çok net ve resimden rahatlıkla model çıkartılabiliyor. Sadece biraz dikkat ve zaman ayırmak gerekli örnek çıkartabilmek için.

Sosyal Paylaşım

2 Comments on Çeyizlik Çarşaf, Pike, Havlu Beyaz Kenar Dantel Örnekleri

  1. Katılıyyorum dahada iyi diğilmi biz kendimizi gereğinden fazla yorduk uğraştık şimdi bu günün tabirile o paraları biriktirseydik çocuklarımızı bir nebzede olsa rahatlatırdık bir şeyler yapmasına katkada bulunurduk fakat bunlar zamanla kazanılan tecrübeler olduğu için şu an yapılacak bişi yok selamlar.

  2. hepsi çok güzeller aslında evde ne varsa değerlendirip kullanmak lazım ama yeni nesil bu gibi şeyleri sevmiyor yataklarını bile toplamıyorlar varsa zamanlarını sadece kendilerine veya ailelerine tatile ayırıyorlar güzellik estetik umurlarında değil saygılar selamlar

YORUM FORMU

Your email address will not be published.