Çocuklar İçin Keceden Taç Modelleri

Özellikle çocukların doğum günlerinde kullanabilecekleri taçlar yapmaya ne dersiniz. Keçelerle yapabileceğiniz kral ve kraliçe taçlarıyla çocuklarınızın oyunlarına katkı sağlayacağınız gibi özel günlerinde de keçeden yaptığınız taçlarla çocuklarınıza ve onun konuklarına güzel bir hediye vermiş olursunuz.

Yapılışları gayet kolay olan taçları istediğiniz materyallerle zenginleştirebilir çocuğunuzun zevkine göre süsleyebilirsiniz.

İnce tel taçlardan yardım alacağınız gibi çocuğunuzun kafa ölçüsüne uygun lastik  bantlar yaparak da hazırladığınız kral ve kraliçe taçlarını tamamlayabilirsiniz.

Galerimiz de 3 adet keçeden yapılmış taç modellerini resimledik.  Yapılışları hakkında fikir edinip kendi taçlarınızı gerek çocuklarınız için gerekse bu etkinlikleri hobi edinip satışını yapmak için tasarlayabilirsiniz.

Doğum günlerinin dışında okul merasimlerinde tiyatro faaliyetlerinde genelde kostümler kiralanıyor. Daha sonrasında çocukların aklında kalıyor giydikleri kostümler. Eğer çocuğunuzun peri çubuğunu kraliçe tacını ve benzer aksesuarlarını kendiniz yaparsanız hem bir hatıra hem de çocuğunuza sonraki oyun ortamlarında kullanacakları aksesuarlar bırakmış olursunuz.

Marifetli bayanların rengârenk keçelerden çocuklar için tasarladıkları isimli ve cizgi film karekterli kral ve kralice taç modelleri de gayet güzel ve ilham verici…

Sosyal Paylaşım

2 Comments on Çocuklar İçin Keceden Taç Modelleri

  1. Amine bunlar hazır satılmıyor. kendiniz yapabilmeniz için örnek olarak koyduk taçları.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.