El Yapımı Saç Tokası Modelleri

Bu saç tokası modellerini görünce niye bu kadar erken doğduk diye hayıflandım. Bizim zamanımızdan lastik tokalardan başka bişi yoktu. Oysa şimdi maharetli hanımlar el hünerleriyle öyle güzel saç tokaları, bandana ve taç tokalar yapıyorlar ki insanın yeniden çocuk olası geliyor.

Kendim elişi konusunda biraz beceriksiz birisi olduğum için başkalarının yaptığı böyle güzel saç aksesuarları ve toka modellerini görünce başkalarınında görmesi için sitem de yayınlamaya gayret ediyorum.

Özellikle kız çocukların okulda takması, 23 nisan, okuma bayramı, düğün gibi özel yerler de değişik ve rengarenk tokalarla saçlarını süslemesi için kendiniz yapamıyorsanız bile yapan hanımlardan satın alabilirsiniz.

Galerimize eklediğim çok emek verilmiş kurdela, inci, tül, dantel gibi malzemeler kullanılarak yapılmış tokaları yapan hanım facebook üzerinden satışını da yapıyor.

Galerimizde resimlerini gördüğünüz çocuk saç tokalarının daha fazla modelini görmek veya sahibiyle iletişim kurup satın almak için buradan kendisine ulaşabilirsiniz.

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.