En Güzel İğne Oyası Havlu Kenar Modelleri

Çeyizlerin vazgeçilmezi, Genç kızların maharetini de gösteren iğne oyası havlu kenarları modellerimize bir yenisini daha ekliyoruz.

Evlenmeyi düşünen yada nişanlı olan genç kızlarımız harıl harıl çeyiz düzme telaşındayken, bir yandanda daha güzel örnekler nasıl bulurum? nasıl yaparım diye düşünürler.

Tabi doğal olarak her genç kız en güzel havlu kenarlarını ben yapayım, çeyizimi serince herkes kıskansın diyordur. Bu da kızlarımızın en doğal hakkı bence.

Bu kadar emek verip iğne ile kuyu kazar gibi işledikleri iğne oyası havlu kenarlarını, iğne oyasından dantellerini herkesin beğenmesini beklemek sizlerin hakkı tabi.

Sizler için oturup havlu kenarı yapamasam da bulabildiğim en güzel iğne oyası havlu kenarı örneklerini bulup sitemde yayınlıyarak bir nebze de olsa sizlere yardımcı olmak istiyorum.

Bu iğne oyası havlu modellerini ben beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz. İncili, boncuklu, simli ipten yapılmış çeşit çeşit hem gösterişli hem renkleriyle capcanlı iğne oyasından havlu kenarı dantel modellerimiz sizlerle…

 

Sosyal Paylaşım

2 Comments on En Güzel İğne Oyası Havlu Kenar Modelleri

YORUM FORMU

Your email address will not be published.