Fimo Hamuru İle Yapılan Çeşitli Süs Eşyaları

Sevgili hanımlar sizlere yeni keşfettiğim, keşfettiğim andan beri çok ilgimi çeken fimo hamuru ve fimo hamurundan yapılan süs eşyaları takıları sitemde yayınlıyacağım. Hayal gücünüzün genişliğine göre fimo hamuruyla çok farklı ürünler yapabilirsiniz. çok şık biblolar, küpe, kolye, yüzük ve daha aklıma gelmeyen bir sürü şeyi fimo hamuruyla yapabilirsiniz. Bir önceki yazımda fimo hamuru nerelerde satılır? neler yapılır, Nasıl pişirilir? gibi bir çok ayrıntıyı paylaştım. Bu yazımda ise sizlere fimo hamurundan yapılan küpe, kolye, yüzük gibi bir çok resim yayınlıyorum.

En önemli konuya gelirsek, fimo hamuru ile evinizde otururken farklı modellerde ürünler yapıp, bu ürünleri yakınlarınıza, tanıdıklara ve bu tür süs eşyası satan yerlere satarak çok güzel evde ek gelir elde edebilirsiniz. Bende uzun süre evde el gelir elde elme yöntemlerini araştırdım. Ama küçük çocuğumdan dolayı bu türde bir işe girişemedim. Bende blog yazarak ek gelir elde etme yöntemini seçtim. Ama fimo hamurunu gördükten sonra bir ek gelir elde etme yolu olarak bu süs eşyalarından yapıp satarak para kazanmayı düşünüyorum. Tabi bu arada blogumu bırakacak değilim. Evde süs eşyalarını yapıp, burdan sizlerle de paylaşacağım sık sık. Sizlerde evde boş oturmaktan sıkılıyor ve ek gelir yöntemi arıyorsanız, bu işi bir deneyin derim.

Neyse lafı fazla uzatmadan fimo hamurundan yapılan süs eşyalarına geçelim.

 

Sosyal Paylaşım

1 Comment on Fimo Hamuru İle Yapılan Çeşitli Süs Eşyaları

  1. Merhaba, Ben de aynen bahsettiğiniz gibi fimo tasarımlar yapıp satıyorum. Hem kolay, hem gerçekten eğlenceli bir iş. Ek iş arayan bayanlar mutlaka denemeli.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.