Hayvancıklı Şirin Bebek Bere Örnekleri

Bebek beyleyen veya küçük bebeği olan anneler için, bebekleri için örebilecekleri çok şirin hayvanlı, kuşlu bebek bere modelleri hazırladım.

Tığ işi yapılışı pekte zor olmayan, baykuş modelli bebek bere örnekleri, pandalı, kedili, fareli birbirinden hoş ve değişik bebek bere örneklerini sizlerle buluşturmak istiyorum.

Bu bebek bere modellerinin yapılışı niye yok? resme bakarak mı yapacağız? diye soranlara cevabım yapmayı bir deneyin, biraz uğraşırsınız ama mutlaka başarırsınız örnekleri çıkarmayı olacaklardır.

Olumsuz yorum alsamda bugün keyfimi kimse kaçıramaz. Çünkü bugün çok mutluyum. Yıllardır çabaladığım isteğim inşallah gerçek olucak. Bir evim olsun istiyordum. Herkes gibi bende. Sonunda bir ışık göründü. Kısmet olursa yakında bir ev sahibi oluyorum.

Evimi alıp taşındığım zaman bu mutluluğumu sizlerle paylaşacağım. Sevinçten herhalde çenem düştü. Sizlere Örgü bebek beresi modelleri yayınlayacağıma kendi duygularımı yazmaya başladım. Neyse sizleri Hayvan modelli tığ işi bebek bere örnekleriyle başbaşa bırakıyorum.

 

Sosyal Paylaşım

3 Comments on Hayvancıklı Şirin Bebek Bere Örnekleri

  1. bebek bere modelleri tam küçük çocukların seveceği şirinlikte. bence oğlunuza bu modelleri gösterin en çok hangisini beğenirse ondan örün. biraz çaba gösterirseniz sanırım örersiniz.

  2. ya bu bebek bere modelleri ne kadar şirinmiş. küçük çocuklarda bu tür bere modellerini seviyor. küçük oğlum için bi tane hayvanlı bere modeli örsem mi diye düşünüyorum. mavi bere modelini oğluma örmek istiyorum. tabi yapabilirsem. biraz acemiyim de.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.