2017 İğne Oyası Yeni Yazma Kenarı Örnekleri Ve Yapılışı

İğne oyası yazma kenarları yapımının zorluğu kadar göşterişli modelleri ile de ön plana çıkan, hanımların kış aylarında eve kapandığı anda komşuları ile bir araya gelerek hem sohbet ederek hem de en güzel iğne oyasını yapmak için birbirleriyle yarıştıkları geleneksel el işçiliklerimizden birisidir.

Galerimize yeni iğne oyası yazma tülbent kenarı modelleri ekledim. Bir çoğunu siz zaten daha önceden görmüş veya yapmışsınızdır ama bilmeyenlerin işine yarar belki.

Çeyiz hazırlığında olan genç bayanların allı, güllü çiçekli iğne oyalarından beğendiklerinin örneğini çıkartıp ceyizlerindeki eksikleri tamamlama açısından azıcık faydamız olur umarım.

Sitemize 54 tane görsel iğne oyaları ve 3 tane videolu detaylı tarifli çeyizlik iğne oyası yapılışları ekledim. İnşallah işinizi görür.


Kirpikli İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne Oyası Yıldız Modeli Yapılışı

Sosyal Paylaşım

3 Comments on 2017 İğne Oyası Yeni Yazma Kenarı Örnekleri Ve Yapılışı

  1. Çok hoş bir iğne oyası modeli. çok zarif duruyor. bu yaza düğünüz olacak ama ben daha iğne oyası modeli öremedim. yeni öğreniyorum o yüzden hızlı yapamıyorum. bu modeli çok beğendim. deneyeceğim örmeyi yapabilirsem çok mutlu olacağım.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.