Lif Modelleri Çilekli Lif Nasıl Örülüyor

Lif örneklerine 2014 yılında yapılan en kolay anlatımlı, hatta eline tığ, şiş almamış, hiç örgü örmemiş olanların bile zorlanmadan basit şekilde örebileceği çilekli lif yapılışını resimli anlatımı ile veriyoruz.

Lif modelleri meyve, çiçek veya hayvancık desenli olarak örülüyor genellikle. Çocuklar için lif örecekseniz hayvanlı veya sevdiği meyveleri tercih ederek örerseniz, banyo yapmaktan hoşlanmayan çocuklar bile banyodan zevk alacaklardır.

Bebekler için lif örecekseniz daha yumuşak iplerden nanir vücudunuzu acıtmayacak yumuşaklıkta renkli ve meyve desenli lifler örmenizi tavsiye ederim.

Çeyizlik lif modelleri için de gayet uygun çilekli lifler. Kolay kullanım açısından banyo lifi olarak genellikle içine el sokulan lifler tercih edilir. Bazen de uzun sırtı keseliyecek, her tarafına ulaşmanızı sağlayacak uzun el tutacak yeri olan lifler örülür. Ama iş çeyiz için lif örmeye gelince en önemli olan lifin güzel görünmesidir. Şeklinin pekte önemi olmaz.

Çoğu hanım lif modellerinden ek gelir elde ediyor. Liflere o kadar çok talep var ki, satmak istediğinizde çevrenizde bile onlarca lif satabilirsiniz. Para kazanma amaçlı lif örnekleri örüyorsanız sitemizde yayınladığımız birbirinden farklı lifleri de görmeniz gerekir.

Sabunluk bezleri, gelin damat lifleri, sakallı ipten liflere burdan , kasnak işi lif modelleri, ne burdan, Hepsi çeyizlik 2014 lif modellerine burdan,  yok daha da fazla lif görmek istiyorum diyorsanız lif örnekleri kategorimize burdan ulaşabilirsiniz.

Çilekli lif modeli nasıl yapılır?

Çilekli lifi resimi dikkatle inceleyerek yapabilirsiniz. Başlangıçtan itibaren yapımını aşama aşama resimli olarak verdik.

Zaten daha önceden lif veya benzeri örgüler ördü iseniz, bu modeli örmek hiçte zor gelmeycektir.

Resmi net göremiyorsanız, resmi pcnize kaydedip büyüterek daha büyük boyutta görebilirsiniz.  Yardımcı olmamı istediğiniz bu durum olursa yorum bölümümüzden bana yazın. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Çilekli Lif Nasıl Örülür Resimli Anlatımlı Çilekli Lif Modelleri

cilekli-lifin-yapimi

2014-lif-yapimi

lif-modelleri-yapilisi

banyo-lifi-nasil-yapilir

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.