Örgü Yazlık Parmak Arası Çocuk Terlik Yapımı

Sevgili hanımlar, minik kız çocukları için tığ işi çok şirin bir parmak arası terlik yapımını resimli tarifli olarak yayınlıyoruz bu günde.

Kış günlerinde değilse bile ilkbahar ve sonbahar aylarında ev içinde çocukların ayaklarının yere basmasını önleyecek ve soğuktan koruyacak, aynı zamanda modeliyle de çok şık olan bu örgü parmak arası terliği eminim kız çocuklarınız çok seveceklerdir.

Resimlerde de gördüğünüz gibi yapılışı gayet kolay ve resimler çok detaylı olarak çekilmiş. Örmek isteyenlerin zorlanacağını zannetmiyorum.

parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-1 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-2 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-3 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-4 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-5 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-6 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-7 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-8 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-9 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-10 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-11 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-12 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-13 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-14 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-15 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-16 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-17 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-18 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-19 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-20 parmak-arasi-bebek-terlik-yapimi-21

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.