Örgü Yeni Kışlık Çocuk Kazak Modelleri

Sevgili anneler ister küçük çocuklarınız için, isterseniz daha büyük başlayıp büyük çocuklarınıza örebileceğiniz rengarenk kalın kışlık örgü çocuk kazak modelleri yayınlıyorum.

Havalar bu aralar ne kadar iyi gitse de hala kış aylarında olduğumuz için çocuklarımızın kalın giysilere ihtiyaçı var hala. Çocukları sıcak tutacak ve çok şık görünümlü örgü çocuk kazak modellerini eminim çocuklarınızda seveceklerdir. Örgü örmeyi seven hanımlar için bu çocuk kazak örneklerinden birini seçip hemen örmeye başlamaları zor olmayacaktır herhalde.

Yapılışlarını bulamadığım için sadece resimlerini yayınlıyorum. Resime bakıp model çıkarabilen tüm hanımları bu kazaklardan beğendiklerini örmeye davet ediyorum.

Kız çocukları için gayet şık ve gösterişli kazak modellerin den birini örebilirsiniz mesela. Yada erkek çocuklar için saç örgülü desenli çocuk kazak modelini örebilirsiniz. Tercih sizin. Kazak örneklerini yayınlamak benden örmek sizden. Ördüklerinizin resmini çekip bize gönderirseniz burda yayınlarız. kolay gelsin.

Çocuklar için diğer örgü modellerimizi burda bulabilirsiniz.

Sosyal Paylaşım

2 Comments on Örgü Yeni Kışlık Çocuk Kazak Modelleri

  1. bende fıstık yeşili kazak modelini ilk kez gördüm. çok şirin bir kazak modeli. kazak değilde aslında süveter modeli gibi bişi bu.ortasından başlayıp dönerek örülüyor. resimde göründüğü kadarıyla. örebilirsiniz sanırım.

  2. fıstık yeşili çocuk kazak modeli nasıl bir model öyle. çok değişik bişiymiş.sanırım paspas örer gibi örülüyor. bende deneyeyim bu kazak modelini belki örebilirim.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.