Örgü Yuvarlak Dantel Sehpa Örtüsü Modelleri

dantel ornegi,sehpa örtüsü,sehpa örtüleri,modern sehpa modelleri,basit dantel modelleri,şiş tığ örgü modelleri,tavuz kuşu dantel,
Modern şık ve zarif sehpa örtülerini bir araya derledik, şiş ve tığ kullanılarak örülmüş sehpa örtüsü modellerine yer vermek istedik, beyaz dantel ipliği kullanabilirsiniz ve istediğiniz kalınlıkta bir dantel ipliği seçerek örebileceğiniz gibi renkli iplerle çeşitli örnekler ortaya koyup örebilirsiniz..
Modeller arasında bir kaç rengin kullanıldığı gül motifleri de yer alıyor, bununla birlikte çeşitli desenlere de yer verilmiş..Gül motiflerini ve yaprakları örerken dantel örtünüze ekleyin..
Kalp, yıldız, başak, yaprak, güneş, ananas, çiçek, tavus kuşu gül, gül ve yaprak motifli örneklerin kullanıldığı sehpa örtülerinde modeller oldukça göz dolduruyor..
Örgülerinizde kenarların kıvrılmaması için zincir üzerine dolgu, sık iğne yapabilirsiniz bu sayede örtülerinizin kenarları kıvrılmayacaktır, kolalayadabilirsiniz daha düzgün durmasını istiyorsanız..
Pembe kullanılarak örülmüş dantel örneği de oldukça şık, renkli ipler kullanarak mobilyalarınızla kombinleyebilirsiniz ve daha modern ve çağdaş bir görünüm elde etmiş olursunuz, artık dantelde geriye dönüş olduğu için el işi tasarımlar oldukça trend ve moda oldukça rağbet edilir durumda, bizlerde boş zamanlarımızda mutlaka bir şeyler öreriz..
Şiş ile örülenler ise ince iplik seçebilirsiniz yada dantel iplikleri ile ve şişlerle desenlenerek örülmüş şık ve zarif sehpa örtüleri..
Hepsini örmek için örneğe ortadan başlayıp artırarak devam edeceksiniz..
Örülmesi kolay örnekler var seçtiklerim arasında genellikle basit ve şık örnekler, içlerinde bir kaç tane tanede siz dantel tutkunları için üstesinden gelinecek daha zor modelleri de koydum aralarına tercih tamamen size kalmış istediğiniz şekilde şık ve dekoratif örnekler ortaya koyabilirsiniz..

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.