Örgüden En Güzel Telefon Kılıfı Modelleri

Sevgili hanımlar bugün sizlere elimizden neredeyse hiç düşürmediğimiz cep telefonları için örgü telefon kılıfı modelleri yayınlıyorum.

Hazır satılan telefon kılıflarının ne kadar dayanıksız olduğunu bilirsiniz. Dayanıksızlığı dışında göze de pek hitap etmezler, ama kendi elinizle ördüğünüz rengarenk desenli telefon kılıfı modelleri hem dikkat çekici hem de şirin oluyor.

Genç kızlar için hayvancık figürlü, kuşlu telefon kılıfı örebilirsiniz. Kendiniz içinse gül, çiçek, mantar desenli veya bahçe desenli kılıflardan birini örebilirsiniz.

Telefon kılıfı yapılışı hakkında bilgi vermeyeceğim. Z aten açıkca görülüyor yapımı. Tığ ile telefonun büyüklüğüne göre örülüp, üzeri zevkinize göre figürler, çiçekler, desenler ile süsleniyor.

Sosyal Paylaşım

2 Comments on Örgüden En Güzel Telefon Kılıfı Modelleri

  1. Çok teşekkür ederim Sevdiye hanım, sitemi beğenmenize sevindim.Telefon kılıflarını nette bulup yayınlamıştım. Çok güzel yapmışsınız elinize sağlık. İsterseniz burdanda satış yapabilirsiniz. Size özel bir sayfa açabiliriz, yaptıklarınızı ekleyip, tanıtıp satışını yapmanız için.

  2. sevgili nejla hanım sitenizi gezdim ve çok güzel işlerle karşılaştım hazırlayanların ellerine sağılık bu arada resimleri koyduğunuz büyük boy kılıflar benim ürünler beyendiğinize sevindim bir internet sitesinde bunların satışını yapıyorum kolay gelsin

YORUM FORMU

Your email address will not be published.