Örgüleriniz İçin Çok Güzel Örgü Desenleri

Baharlık örgüleriniz için birbirinden güzel örgü desenlerini bir araya getirdim.

84 Adet birbirinden farklı ve örnek olarakta belki de çoğunu ilk kez göreceğiniz örgü modelleri bunlar. Yabancı bir örgü sitesinde bu desenler aşırı beğenilmiş ve harıl harıl örnek çıkartaya çalışıyormuş hanımlar. Ben de neden Türk hanımlar da bu örnekleri görüp çıkarabildiklerini çıkarmasınlar diyerek ne kadar değişik desen varsa topladım.

Aslında desenleri bulduğum site de yazılı olarak anlatımda var ama maalesef ingilizce bilmediğim için anlatımlardan bişi anlayıp buraya yazma imkanım yok. Keşke ingilizcesi iyi olan bir bayan arkadaş bize yardımcı olsa bu konu da.

Bahar aylarında hem kendiniz, hem de çocuk ve bebekler için havadar rahat örüler örmeyi düşünüyorsanız bu örnekler tam sizlere göre. Bu desenlerle çok güzel baharlık ve yazlık, şallar, uzun hırkalar, bolerolar, tunikler, yelekler, bluzlar, hatta isteğe göre bebek battaniyeleri, koltuk örtüleri gibi bir çok örgüye uygun şahane örnekler var aralarında.

Ayrıca beyler için örülecek her türlü örgüye göre de çok desen var. Aralarında kışlık ve soğuk havalara göre de desenler var ama en çoğu baharlık ve yazlık örgülere göre

Şimdiye kadar bir çok örgü deseni yayınladım bu şekilde galerili olarak ve videolu anlatımlı olarak.

Tabi sizler daha çok yapılışı olanları tercih ediyorsunuz ve videolu anlatım istiyorsunuz.

Elimden geldiğince ve vakit bulabildikce bu örneklerin videolu tariflerini de bulup site de yayınlamaya çalışacağım zaman içerisinde.

Şimdiye kadar tüm yayınladığım videolu örgü desenleri yapıllışlarına örgü videoları bölümümüzden bakabilirsiniz. Bu bölümü sürekli takipte olursanız yeni yayınlayacağım örgü deseni yapılışlarını da kaçırmamış olursunuz.

Sosyal Paylaşım

1 Comment on Örgüleriniz İçin Çok Güzel Örgü Desenleri

YORUM FORMU

Your email address will not be published.