Resimli Anlatımlı Boyunluklu Çocuk Şapka Yapılışı

Küçük çocuklar için kış aylarında başlarını, kulaklarını ve boyunlarını soğuktan koruyacak şiş örgüsü saç örgüsü desenli boyunluklu şapka yapılışını resimli anlatımlı olarak yayınlıyoruz.

Malum çocuklar kar yağdığında soluğu dışarı da alıp kar topu oynayacak, kardan adam yapacaklar.

Onları bu havada sıcak tutup hasta olmalarını engelleyecek bu güzel boyunluklu şapkayı erkek ve kız çocukları için farklı renkler de örebilirsiniz.

Resimleri netten bulduğum için nasıl yapıldığı konusunda bilgim yok. O yüzden şöyle yapılır, böyle örülür diyemiyorum. Resimleri dikkatle inceleyerek örneği çıkartmanız gerekiyor.
boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-1 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-2 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-3 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-4 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-5 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-6 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-7 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-8 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-9 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-10 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-11 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-12 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-13 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-14 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-15 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-16 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-17 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-18 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-19 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-20 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-21 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-22 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-23 boyunluklu-cocuk-sapka-yapilisi-24

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.