Resimli Anlatımlı Kolay Oya Yapımı

Sevgili hanımlar, oya örneklerine ilgi duyanlar için yapılışı çok kolay olan, günlük kullanıma uygun oldukça basit bir oya örneğinin yapılışını resimli anlatımlı olarak yayınlıyoruz.

Gündelik olarak kullandığınız yemeni, tülbent kenarlarına örüp hızlı ve kolayca örebileceğiniz oya örneği aynı zamanda oya örmeye yeni başlayanlara da pratik kazanma açısından faydalı olacaktır.

Değişik iğne oyaları ve tığ oyaları arayanlar için daha önce yayınladığımız onlarca oya modelini oya örnekleri bölümümüzden görebilirsiniz.

kolay-oya-ornegi-yapimi kolay-oya-ornegi-yapimi-1 kolay-oya-ornegi-yapimi-2 kolay-oya-ornegi-yapimi-3 kolay-oya-ornegi-yapimi-4 kolay-oya-ornegi-yapimi-5 kolay-oya-ornegi-yapimi-6 kolay-oya-ornegi-yapimi-7 kolay-oya-ornegi-yapimi-8 kolay-oya-ornegi-yapimi-9 kolay-oya-ornegi-yapimi-10 kolay-oya-ornegi-yapimi-11 kolay-oya-ornegi-yapimi-12 kolay-oya-ornegi-yapimi-13 kolay-oya-ornegi-yapimi-14 kolay-oya-ornegi-yapimi-15 kolay-oya-ornegi-yapimi-16 kolay-oya-ornegi-yapimi-17 kolay-oya-ornegi-yapimi-18

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.